КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 серпня 2014 р. N 414

Київ

Питання діяльності деяких центральних органів виконавчої влади

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Ліквідувати Державну службу з питань інвалідів та ветеранів, поклавши на Державну службу у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повноваження та функції з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та на Міністерство соціальної політики - повноваження і функції з питань соціального захисту інвалідів, осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", ветеранів праці, ветеранів військової служби, жертв нацистських переслідувань, дітей війни та жертв політичних репресій.

2. Установити, що Міністерство соціальної політики та Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції виконують завдання та функції Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, що ліквідується, і є її правонаступниками у відповідних сферах.

3. Забезпечення діяльності Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у 2014 році здійснюється за рахунок бюджетної програми 2505010 "Керівництво та управління у сфері соціального захисту інвалідів та ветеранів".

4. Міністерству фінансів та Міністерству соціальної політики під час підготовки законопроекту про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" передбачити видатки Державній службі з питань інвалідів та ветеранів на здійснення заходів, пов'язаних з її ліквідацією.

5. Утворити комісію з ліквідації Державної служби з питань інвалідів та ветеранів.

6. Затвердити головою комісії заступника Міністра соціальної політики Федорович Наталію Володимирівну.

Голові комісії:

затвердити її персональний склад;

забезпечити здійснення заходів, пов'язаних із ліквідацією Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, а також з передачею майна, що належить до сфери управління Державної служби з питань інвалідів та ветеранів, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції;

поінформувати у шестимісячний строк Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК