КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 грудня 2013 р. N 938

Київ

Деякі питання створення умов для залучення приватних інвестицій у рамках підготовки до проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що до прийняття Верховною Радою України Закону України "Про національні проекти" у разі вилучення земельних ділянок, наданих у постійне користування із земель державної власності, з метою розміщення підвісних канатних доріг, гірськолижних трас, елементів системи штучного засніження трас (озер, ліній водопроводів та повітропроводів, снігових генераторів, насосно-компресорних станцій), ліній електропередач, автомобільних під'їзних доріг та інших об'єктів інфраструктури, необхідної для проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні, суб'єкти господарювання, на користь яких вилучено зазначені земельні ділянки, відшкодовують користувачам таких земельних ділянок вартість лісових і деревно-чагарникових насаджень у розмірі 1 гривні.

2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1279 "Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 47, с. 40; 2011 р., N 20, ст. 836) зміну, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

 

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 11 грудня 2013 р. N 938

 

 

 

 

 

ЗМІНА,
що вноситься до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1279

Пункт 3 доповнити абзацом такого змісту:

"Розміри втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню суб'єктами господарювання, на користь яких вилучаються земельні ділянки з метою розміщення підвісних канатних доріг, гірськолижних трас, елементів системи штучного засніження трас (озер, ліній водопроводів та повітропроводів, снігових генераторів, насосно-компресорних станцій), ліній електропередач, автомобільних під'їзних доріг та інших об'єктів інфраструктури, необхідної для проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні, визначаються з розрахунку 1 гривня за 1 гектар таких земель.".

____________