КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2013 р. N 925

Київ

Деякі питання забезпечення стабілізації роботи електрометалургійних підприємств у 2014 році

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що закупівля електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії України для задоволення технологічних потреб металургійного виробництва здійснюється з 1 січня до 31 грудня 2014 р. електрометалургійними підприємствами, у яких середньомісячне споживання електричної енергії за підсумками роботи у 2011 та/або 2012 році, та/або за шість місяців 2013 р. становило понад 60 млн. кВт·г та питома вага електричної енергії у складі виробничої собівартості металургійного виробництва становила не менше ніж 30 відсотків, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом.

2. Рекомендувати Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, разом з державним підприємством "Енергоринок" вжити заходів для внесення до Правил оптового ринку електричної енергії України змін, що випливають з пункту 1 цієї постанови, узгодивши зазначені зміни з Міністерством енергетики та вугільної промисловості і Антимонопольним комітетом.

3. Державному підприємству "Енергоринок" укласти з постачальниками електричної енергії - електрометалургійними підприємствами, що мають ліцензію на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, договори купівлі-продажу електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії України для задоволення технологічних потреб металургійного виробництва відповідно до пункту 1 цієї постанови.

4. Схвалити проект Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік.

Уповноважити Віце-прем'єр-міністра України Бойка Юрія Анатолійовича підписати зазначений Меморандум.

5. Постанова набирає чинності з дня опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ