КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 червня 2011 р. N 644

Київ

Про затвердження переліку показників сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для інформування Кабінету Міністрів України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 2 жовтня 2013 року N 722

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 14 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" Кабінет Міністрів України постановляє:

(вступна частина із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 р. N 722)

1. Затвердити перелік показників сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для інформування Кабінету Міністрів України згідно з додатком.

2. Міністерству доходів і зборів подавати щокварталу до 15 числа другого місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України, Міністерству соціальної політики, Державній інспекції з питань праці, Пенсійному фонду України, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, Спільному представницькому органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Спільному представницькому органу сторони роботодавців на національному рівні інформацію про сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням відомостей, внесених до реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 02.10.2013 р. N 722)

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 


Інд. 26

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 9 червня 2011 р. N 644 


ПЕРЕЛІК
показників сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для інформування Кабінету Міністрів України

1. Загальна сума нарахованої заробітної плати, винагороди за виконання робіт (послуг) за цивільно-правовими договорами, грошового забезпечення, оплати тимчасової непрацездатності та інших видів доходу.

2. Загальна сума нарахованої заробітної плати, винагороди за виконання робіт (послуг) за цивільно-правовими договорами, грошового забезпечення, оплати тимчасової непрацездатності та інших видів доходу, на які нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в межах максимальної величини бази нарахування.

3. Нарахована страхувальниками сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

4. Утримана сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування із заробітної плати застрахованих осіб.

5. Надходження страхових коштів, у тому числі пені та штрафів:

1) перераховані страхові кошти:

Пенсійному фонду України;

Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття;

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;

2) залишок страхових коштів, неперерахованих на кінець звітного періоду.

6. Сума недоїмки із сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на кінець звітного періоду.

7. Сума заборгованості із сплати пені та штрафів на кінець звітного періоду.

8. Розстрочені суми єдиного внеску.

9. Кількість платників на кінець звітного періоду (юридичні та фізичні особи).

10. Середньооблікова чисельність працівників на кінець звітного періоду.

11. Кількість боржників на кінець звітного періоду.

____________