КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 вересня 2013 р. N 647

Київ

Про заходи щодо забезпечення будівництва в м. Києві електропідстанції "Європейська" та реконструкції відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства молоді та спорту і публічного акціонерного товариства "Київенерго" щодо передачі державним підприємством "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" функцій замовника будівництва електропідстанції напругою 110/10 кВ "Європейська" з прокладенням кабельної лінії 110 кВ від ТЕЦ-5 до електропідстанції "Європейська" та реконструкції відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5 публічному акціонерному товариству "Київенерго".

2. Узяти до відома, що у зв'язку із зміною замовника будівництва публічне акціонерне товариство "Київенерго" у двотижневий строк після надходження повного пакета документів, у тому числі проектно-кошторисної документації, експертних звітів (висновків) державного підприємства "Укрдержбудекспертиза" Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та акта приймання-передачі, здійснює відшкодування державному підприємству "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" витрат на виконання проектно-вишукувальних робіт:

з реконструкції відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5 - у сумі 2074,392 тис. гривень;

з будівництва електропідстанції напругою 110/10 кВ "Європейська" з прокладенням кабельної лінії 110 кВ від ТЕЦ-5 до електропідстанції "Європейська" - у сумі 3068,392 тис. гривень;

з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва електропідстанції напругою 110/10 кВ "Європейська" з прокладенням кабельної лінії 110 кВ від ТЕЦ-5 до електропідстанції "Європейська" - у сумі 85 тис. гривень.

3. Державному підприємству "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" у триденний строк після надходження коштів за виконання проектно-вишукувальних робіт з реконструкції відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5 перерахувати зазначені кошти державному підприємству "Фінансування інфраструктурних проектів" з метою погашення ним запозичень, отриманих під державні гарантії.

4. Київській міській державній адміністрації разом з державним підприємством "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" та публічним акціонерним товариством "Київенерго" вжити заходів до переоформлення відповідно до законодавства права користування земельною ділянкою для будівництва електропідстанції напругою 110/10 кВ "Європейська".

5. Визнати такими, що втратили чинність:

розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2010 р. N 1768 "Деякі питання будівництва в м. Києві електропідстанції "Європейська" та реконструкції відкритого розподільчого пристрою ТЕЦ-5";

пункт 32 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України у зв'язку з перейменуванням Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2010 р. N 1105 (Офіційний вісник України, 2010 р., N 94, ст. 3335).

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ