ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

від 4 березня 2011 року N 18

Про встановлення розміру витрат коштів Фонду на придбання однієї путівки на санаторно-курортне та відновлювальне лікування на 2011 рік

З метою ефективного та раціонального використання коштів Фонду, передбачених статтею "Оздоровчі заходи" бюджету Фонду на придбання путівок на санаторно-курортне та відновлювальне лікування застрахованих осіб і членів їх сімей на 2011 рік, правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановляє:

При закупівлі послуг із санаторно-курортного та відновлювального лікування на 2011 рік встановити розмір витрат коштів Фонду на придбання однієї путівки для дорослого:

1. У двомісному номері з розрахунку на одну особу за добу до санаторно-курортних закладів:

- санаторно-курортне лікування не більше 240 гривень;

- реабілітаційне лікування не більше 265 гривень.

2. В одномісному номері з розрахунку на одну особу за добу не більше 110 % від розміру витрат коштів Фонду на придбання однієї путівки до санаторно-курортних закладів для дорослого у двомісному номері з розрахунку на одну особу за добу.

3. У двомісному номері з розрахунку на одну особу на добу до санаторно-курортних закладів для лікування інвалідів-спинальників, які є застрахованими особами, з урахуванням наданої калькуляції вартості путівки.

 

Голова правління

І. М. Рішняк