МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.11.2013 р. N 15566/6/99-99-22-03-04-15

Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист Європейської Бізнес Асоціації щодо пропозицій до переліків джерел інформації про ринкові ціни та спеціалізованих комерційних видань та повідомляє.

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 р. N 865-р та N 866-р затверджено, відповідно, Перелік спеціалізованих комерційних видань для цілей трансфертного ціноутворення та Перелік джерел інформації про ринкові ціни для цілей трансфертного ціноутворення.

Розпорядженнями передбачено забезпечення Міністерством доходів і зборів актуалізації переліку спеціалізованих комерційних видань, а також проведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади аналізу спеціалізованих видань та інформаційних ресурсів щодо повноти та об'єктивності інформації про ринкові ціни на товари (групи товарів) та подання Міністерству доходів і зборів України пропозицій стосовно внесення змін до переліку.

Зважаючи на викладене, пропозиції Європейської Бізнес Асоціації будуть опрацьовані з метою можливого врахування під час розробки відповідних проектів про внесення змін до зазначених переліків.

 

Заступник Міністра

А. Ігнатов