МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Інформація щодо цін на електроенергію, природний газ для всіх категорій споживачів та тарифів на житлово-комунальні послуги

від 17 жовтня 2014 року

Відповідно до чинного законодавства України ціни на електроенергію, природний газ для всіх категорій споживачів та тарифи на житлово-комунальні послуги підлягають державному регулюванню.

Згідно з Указом Президента України від 10.09.2014 N 715/2014 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" повноваження з регулювання діяльності суб'єктів ринку електроенергії та природного газу, а також провадження тарифної та цінової політики в енергетиці покладено на НКРЕКП.

При здійсненні регулювання цін та тарифів НКРЕКП керуються визначеним законодавством принципом забезпечення балансу економічних інтересів виробників (постачальників) продукції, надавачів послуг та їх споживачів.

Реалізація цього принципу передбачає, з однієї сторони, встановлення економічно обґрунтованих, тобто необхідних для виконання поточних та інвестиційних витрат природних монополій, цін та тарифів, а з іншої, врахування економічних можливостей споживачів - рівня платоспроможного попиту.

Встановлені НКРЕКП тарифи на електроенергію для населення та інших споживачів, для яких застосовуються тарифи на електроенергію, як для населення, відповідно до політики Уряду, є фіксованими, однаковими для всіх областей України та диференційованими в залежності від місячних обсягів споживання електроенергії.

Наразі тарифи на електроенергію для населення відшкодовують лише 25 % економічно обґрунтованого рівня, тобто, населення фактично сплачує в середньому 1/ 4 реальної вартості електричної енергії.

Невідповідність ціни на електроенергію для населення її економічно обґрунтованому рівню призводить до об'єктивного процесу зростання суми її дотування за рахунок інших категорій споживачів (промисловості, бюджетних організацій тощо). Протягом 2006 - 2013 років сума такої дотації зросла у 7 разів.

З метою вдосконалення державної політики регулювання тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню, а також іншим споживачам, для яких застосовуються такі тарифи, та забезпечення соціального захисту населення Кабінет Міністрів України постановою від 21.05.2014 N 149 "Про вдосконалення державної політики регулювання тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню, а також іншим споживачам, для яких застосовуються такі тарифи" рекомендував Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), з 01.06.2014 підвищити тарифи на електроенергію для населення в середньому на 13,4 %.

Що стосується цін на природний газ, то відповідно до чинного законодавства реалізація природного газу для задоволення потреб населення у природному газі та у тепловій енергії здійснюється за регульованими державою цінами. Проте такі ціни нижче від їх економічно обґрунтованого рівня, що призводить до збиткової діяльності Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та вітчизняних газовидобувних підприємств, які забезпечують формування ресурсу природного газу для населення.

З метою забезпечення вирівнювання середньозваженої ціни на природний газ, який використовується населенням, з діючою ціною на природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії для населення, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25.03.2014 N 81 "Про вдосконалення державної політики регулювання цін на природний газ і тарифів на теплову енергію та забезпечення посилення соціального захисту населення під час оплати житлово-комунальних послуг" (далі - Постанова), якою рекомендовано НКРЕ з 01.05.2014 підвищити середньозважені ціни на природний газ, який використовується населенням (для приготування їжі, підігріву води, індивідуального опалення) у середньому на 56 %.

Цією ж Постановою протягом 2015 - 2017 років передбачено здійснення поетапного підвищення роздрібних цін на природний газ для населення та граничного рівня ціни на природний газ, що реалізується суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію для потреб населення, а також тарифи для суб'єктів господарювання, які реалізовують теплову енергію для потреб населення, надають послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води населенню, до досягнення ними рівня повного відшкодування витрат, пов'язаних з видобутком вітчизняного природного газу, витрат, пов'язаних із закупівлею природного газу на зовнішніх ринках, та вартості альтернативних видів палива.

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги є Програма житлових субсидій, яка гарантує малозабезпеченим громадянам стабільність витрат на оплату житлово-комунальних послуг незалежно від зміни їх вартості.

Через Програму житлових субсидій держава компенсує сім'ям, що складаються лише з непрацездатних громадян, а також сім'ям, у складі яких є діти, інваліди першої або другої групи і середньомісячний сукупний дохід яких на одну особу в розрахунку на місяць не перевищує прожиткового мінімуму, витрати на оплату житлово-комунальних послуг в межах норм споживання, що перевищують 10 % сукупного доходу. Іншим сім'ям компенсуються відповідні витрати, що перевищують 15 % сукупного доходу.

Крім цього, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 N 83 "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги", якою запроваджено нову програму соціальної підтримки при оплаті житлово-комунальних послуг, що передбачає надання найбіднішим верствам населення компенсації додаткових витрат у зв'язку з підвищенням цін і тарифів на послуги газопостачання, централізоване опалення, постачання гарячої води.

За інформацією Міністерства соціальної політики наразі опрацьовуються зміни до Порядку призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги, якими пропонується поширити Порядок на оплату інших видів житлово-комунальних послуг (централізоване постачання холодної води, водовідведення, електропостачання, вивезення побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій).

____________