ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА НАЗЕМНОМУ ТРАНСПОРТІ

ЛИСТ

від 19.09.2014 р. N 2553/08/16-14

Голові Державної фіскальної службі України
Білоусу І. О.

 

 

 

 

Шановний Ігорю Олеговичу!

Відповідно до статті 6 Закону України "Про автомобільний транспорт" контроль сплати перевізниками штрафів чи виконання приписів органів контролю у пунктах пропуску через державний кордон України покладено на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, у сфері міжнародних автомобільних перевезень.

Враховуючи вкрай складне політичне та економічне становище в державі та те, що території Автономної республіки Крим та міста Севастополь вважаються незаконно анексованими, просимо Вас надати доручення відповідним підрозділам, які здійснюють державний контроль сплати перевізниками штрафів безпосередньо у пунктах пропуску через державний кордон України, про наступне.

Автомобільних перевізників, які перетинають державний кордон України та мають не сплачені штрафи за порушення автотранспортного законодавства, накладені на підставі постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів, які були винесені Управліннями Укртрансінспекції в АР Крим та м. Севастополь, інформувати про банківські реквізити, на які необхідно здійснювати сплату штрафів:

р/р 31110028700011 в УДКСУ у Шевченківському р-ні м. Києва МФО 820019 код ЄДРПОУ 37995466, код платежу 22012500 надання інших адмін. посл.

З повагою,

 

Голова

В. М. Черненко