ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 05.06.2014 р. N 7-44/Г-878з-173

Щодо санаторно-курортного лікування дитини та дорослого при різних медичних показаннях

На звернення щодо санаторно-курортного лікування дитини та дорослого відповідно до медичних показань (у випадках, коли профілі лікування різні) за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, повідомляємо.

Оздоровниці, які надають застрахованим особам та членам їх сімей послуги із санаторно-курортного лікування відповідно до договорів, укладених з Виконавчою дирекцією Фонду, є багатопрофільними. Отже, як дитина, так і дорослий мають можливість отримати належне лікування.

Звертаємо увагу, що при прийнятті рішення щодо виділення путівки для лікування дитини та дорослого у випадку, коли діагнози, зазначені в медичних довідках, не співпадають, визначальним є профіль санаторно-курортного лікування, який рекомендовано дитині.

Порушене у зверненні питання неодноразово розглядалось під час надання відповіді на звернення застрахованих осіб та зацікавлених сторін. Додатково дане питання буде винесене на розгляд постійної комісії з питань страхових виплат та надання соціальних послуг за рахунок бюджету Фонду та у разі потреби - на розгляд правління Фонду.

<…>

 

Т. в. о. першого
заступника директора

А. М. Дзюба