З 1 січня 2011 року оплачуємо лікарняні та декретні по новому

13.10.10 10:24

оплата лікарняних листків та декретнихЗ 1 січня 2011 року кардинально зміниться механізм фінансування та оплати за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності листків непрацездатності (лікарняних), допомоги по вагітності та пологах (декретних) та допомоги на поховання.

Чи можливе відстрочення сплати пенсійних внесків?

13.10.10 07:06

сплата пенсійних внесківВ період нинішньої кризи питання своєчасної сплати внесків до Пенсійного Фонду України стоїть дуже гостро.
Чи можливо якимсь чином відстрочити дані зобов’язання?

Як визначити останній день відпустки для догляду за дитиною до трьох років

13.10.10 05:28

відпустка по догляду за дитиноюРоботодавці на практиці нерідко допускаються помилок при визначені останнього дня відпустки по догляду за дитиною.

Про оплату листка непрацездатності працівнику, який є приватним підприємцем

11.10.10 09:18

виплати, тимчасова непрацездатністьМіністерство праці та соціальної політики розглянуло випадки щодо виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності як застрахованій особі, що працює на умовах трудового договору на підприємстві, та одночасно як фізичній особі - суб'єкту підприємницької діяльності, що сплачує єдиний податок.

Хто має право на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям?

08.10.10 09:02

прожитковий мінімум, допомога, сім'яДержавна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям  відповідно до ст. 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» це щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.

Щодо збереження за членами виборчої комісії середнього заробітку

08.10.10 05:40

члени виборчої комісії

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці Міністерства праці та соціальної політики розглянув питання щодо збереження за членами виборчої комісії (не звільнених від виконання виробничих або службових обов'язків за основним місцем роботи) середнього заробітку за час виконання ними своїх повноважень

 

Матеріальна відповідальність працівника за збиток заподіяний підприємству

04.10.10 12:38

Мінпраці розглянуло питання щодо затвердження проекту колективного договору та матеріальної відповідальності працівника за збиток, заподіяний підприємству.

Створення комісії із соціального страхування

01.10.10 11:34

Міністерство праці та соціальної політики України надало роз'яснення щодо нормативно-правових актів, які регламентують порядок створення комісії із соціального страхування підприємства та порядок отримання застрахованими особами та членами їх сімей санаторно-курортного лікування.

До уваги страхувальників!

29.09.10 06:00

У разі, погашення до 1 січня 2011 року заборгованості із сплати внесків із сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими поховання, що виникла до 1 липня 2010 року, заборгованість із сплати фінансових санкцій (пені та штрафів), пов'язаних з несплатою цих страхових внесків, підлягає списанню.

Верховна Рада України законодавчо впорядкувала строки виплати заробітної плати

28.09.10 12:43

23 вересня 2010 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати».