Інформацію про кінцевих вигодоодержувачів (форма 4) можна надсилати поштою

Держпідприємництво на своєму веб-сайті звертає увагу, що інформацію про кінцевих вигодоодержувачів (форма 4) можна надіслати й поштою.

Така реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами.

У разі якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим  відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці (заяві, повідомленні) має бути нотаріально засвідчена.

Підприємства, крім державних та комунальних, зобов’язані встановлювати свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього та надавати її державному реєстратору у випадках та в обсязі, передбачених законом.

Водночас така інформація не включається до реєстраційної картки для проведення держреєстрації політичних партій, творчих спілок та їх територіальних осередків, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, державних органів, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій.

Нагадаємо, що неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої» інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.