Увага! Прийнято новий порядок подання звітності до Фонду

Фонд соціального страхування продовжує йти шляхом реформ. 24 березня 2011р. за № 392/19130 в Мінюсті був зареєстрований новий Порядок формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, що був затверджений Постановою правління Фонд 18.01.2011 р. № 4.

 

Бухгалтери підприємств ще не встигли оговтатись від нового порядку оплати лікарняних. Аж тут нова підніжка від влади. І знову реформуємось, і знову пристосовуємось.

Вищезгаданий Порядок відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” встановлює порядок формування, строки подання страхувальниками звітів по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, до районних, міжрайонних, міських виконавчих дирекцій відділень Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх форму.

Одним словом знайомимося, вчимо, готуємо звіти.

Соціальне страхування в Україні

 

Скачати офіційно затверджені додатки до Порядку:

Додаток 1 - звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП

Додаток 2 - звіт за формою Ф14-ФСС з ТВП

 

{social}