Опозиційні депутати заблокували Київраду з вимогами припинити скандальні будівництва

Страйк біля КМДАСьогодні на пленарному засіданні Київради представники фракцій "меншості" заблокували трибуну з вимогою призупинення скандальних будівництв у столиці. 

Про це повідомила прес-служба фракції «Громадянська позиція». 

Зокрема, партії вимагали створити комісію, яка зупинить будівництво на вул. Микільсько-Слобідській, 1, 7-9, та прийняття проекту рішення щодо розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Волгоградській, 25. 

«Після революції всі кияни сподівалися, що зведення незаконних забудов та "дерибан" земельних ділянок припиниться. Як виявилося, все навпаки - кількість незаконних забудов зросла в рази. Зокрема, будівництво на Микільсько-Слобідській відбувається із порушеннями водного кодексу, Генплану, не враховані будівельні норми, величезне навантаження з точки зору інфраструктури. Так ж сама ситуація склалась і з Волгоградською», - відзначив депутат Роман Головня. 

Із аналогічними вимогами прийшли до будівлі КМДА мешканці Солом'янського та Дніпровського районів. 

«Ми дуже сподівалися, що чинна влада відмінить незаконні рішення з передачі в оренду цієї ділянки, але вчора на пленарному засіданні Київради ми побачили, що землю продовжують роздавати маленькими клаптиками», - скаржиться мешканка вул. Микільсько-Слобідської Тетяна Семенович. 

Після тривалої дискусії міський голова погодився із вимогами частини депутатського корпусу і наклав вето на проект рішення щодо надання в оренду земельної ділянки на вул. Микільсько-Слобідській, 1, 7-9. 

Тепер буде створена комісія, до складу якої увійдуть голови фракцій, з вивчення питання, а вже на наступному пленарному засіданні буде винесений проект рішення щодо розірвання договору оренди на вул. Волгоградській, 25. Тоді ж до сесійної зали завітають Прокурор Києва, начальник МВС в місті Києві, представник АргБудКонтролю та головний архітектор Києва, які будуть доповідати із зазначених питань.