Столичний військовий шпиталь отримав обладнання на 500 тис. грн.

Депутати КиїврадиДепутати Київради надали матеріальну допомогу на кошти зі свого депутатського фонду Київському шпиталю інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій на загальну суму близько 500 тис. грн.

Депутати придбали необхідне обладнання з метою створення гідних умов для поранених: підйомники-вертикалізатори, інвалідні візки, електрокардіографи, милиці, ходунки, реабілітаційні ліжка, горизонтальний велотренажер, регулюючі палиці, меблі та текстильну продукцію.

Свій вибір міські обранці пояснили необхідністю підтримки травмованих на фронті. Вони наголосили, що потрібно докласти максимум зусиль, щоб бійці отримали повноцінну реабілітацію.

«Сьогодні кількість поранених у зоні АТО невпинно зростає, ці люди простими лікувальними методами не зможуть повернутись до звичайного життя. Вони потребують проходження довготривалого лікування та реабілітації. Ми розраховуємо, що на базі цього центру, який фактично вже функціонує, наші бійці будуть проходити реабілітацію. Відповідно, для забезпечення повноцінної роботи шпиталю вкрай необхідно закупити потрібне обладнання», - зазначив Роман Головня.

Депутати також додали, що сьогодні залишається відкритим питання ремонту басейну з підводного витягування, що є серйозним елементом у наданні реабілітації для поранених, на відновлення якого необхідно ще 350 тис. грн.

Нагадуємо, що, за ініціативи депутата Романа Головні, до назви шпиталю інвалідів ВВВ було додано слова: «учасників антитерористичної операції». Перейменування закладу дозволило проходити лікування пораненим бійцям АТО.