Напівроздягнені дівчата збирали гроші для АТО

дівчата збирали гроші для АТО22 листопада кілька  панянок із волонтерської мережі «Вільні люди» гуляли у літніх суконках центральними вулицями Львова, привертаючи у такий спосіб увагу городян до некомфортних умов, в котрих пізньої осені перебувають учасники АТО.  

«Попри всі обіцянки влади, бійці в зоні АТО досі не мають найнеобнідших теплих речей, – говорить  оординатор заходу Тетяна Денькович. – У нас надворі дуже холодно, а на сході, напевно,  ще холодніше, тому ми й ми вирішили ще раз привернути увагу людей до цієї проблеми, а також – до допомоги».  «Не можу стояти осторонь, коли в Україні війна, – підтримує подругу Ірина Шкурлей. – У той час, коли ми у Львові живемо спокійно і в теплі,  наші брати, батьки і друзі, попри холод, тримають оборону на сході. І я хочу допомогти їм». 

Нетепла, на короткий рукав, прогулянка містом тривала годину, упродовж якої волонтерки зібрали 2547 грн. 40 коп. та 26 злотих. Обіцяють прийти й завтра і запрошують небайдужих долучитися до акції, яка розпочнеться о 13.00. 

Нагадаємо, що львів’янки перейняли досвід від волонтерок Тернополя, котрі кілька днів тому вдалися саме до таких дій.

За його даними, у тому числі з окупованих територій в інші регіони України переселились 124 тисячі дітей та 92 тисячі інвалідів та людей похилого віку.

Зокрема, з початку окупації з Криму виїхало 19,5 тисяч людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з окупованих регіонів України виїхало 455 тисяч людей.

 

Соціальний захист громадян