В цьому році новорічних подарунків не чекайте: Фонд соцстраху не має коштів

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»І, за рахунок коштів Фонду щорічно здійснюється придбання дитячих новорічних подарунків 

Водночас Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення умов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 р. № 1166 з 1 травня поточного року зменшено пропорцію розподілу внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 р. № 78» від 25.03.2014 р. № 82 зменшено показник фонду оплати праці.

Як наслідок — очікується значне зменшення надходжень до бюджету Фонду.

Із метою затвердження збалансованого бюджету Фонду на 2014 рік Правлінням Фонду 30 травня 2014 року затверджено зміни до кошторисів програм відділень Фонду щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2014 рік, відповідно до яких коштів на фінансування позашкільного обслуговування, у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків, у 2014 році не передбачено.

Соціальний захист громадян