Мін'юст впроваджує Інтернет-технології для юридичних консультацій населення

Територіальні органи юстиції все частіше використовують новітні технології у процесі надання безоплатної первинної правової допомоги.

Інформатизація правового забезпечення соціальної роботи Міністерства юстиції України заснована на базі впровадження комп'ютерних і телекомунікаційних технологій і являє собою ефективний метод надання юридичних консультацій населенню. 

Це дозволяє забезпечувати оперативний і постійний зворотний зв'язок з громадянами, в тому числі у віддалених гірських населених пунктах України.

Головні управління юстиції в Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Черкаській та Чернівецькій областях створили віртуальні суспільно-правові приймальні. Вони надають юридичні консультації за допомогою комунікаційних Інтернет-технологій.

Громадяни можуть отримати правову допомогу юриста та експерта, відправивши лист на адресу електронної пошти або повідомлення за допомогою спеціальної форми, розміщеної на веб-сайті органу юстиції, або ж залишити запит на офіційній сторінці в соціальних мережах правової приймальні.

 Також впроваджується практика надання правових консультацій із використанням програми Skype. «Online консультації Skype» вже впроваджено у Львівській, Одеській та Полтавській областях.

Також Головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області на базі Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Івана Франка планується надавати безоплатну первинну правову допомогу за допомогою «Online консультації Skype» жителям віддалених населених пунктів гірських карпатських районів.

Серед актуальних і найчастіших проблем, із якими зверталося населення за консультаціями у віртуальні приймальні: реєстрація прав на нерухоме майно, приватизація земельних ділянок, порядок звернення до Державної реєстраційної служби України, розділ спільного майна, спадкування та оформлення права власності, призначення, виплата та перерахунок пенсій.

Соціальний захист громадян