В Україні завершено виплату пенсій

Загальна сума профінансованих пенсій та грошової допомоги у січні становила 21,2 млрд. гривень.

Про це повідомив Директор департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Мінсоцполітики Микола Шамбір

„В Україні повністю завершено виплату пенсій за січень. Загальна сума профінансованих пенсій та грошової допомоги у січні становила 21,2 млрд. гривень”, – сказав Микола Шамбір.

Він також відзначив, що Міністерство проводить щоденний моніторинг стану фінансування та виплати пенсій. Таким чином, виплати, як того і вимагає поденний графік виплат, відбувалися вчасно з 4 по 25 число.

Микола Шамбір підкреслив, що в поточному році передбачено три етапи підвищення мінімальної пенсії – з 1 березня при щорічній індексації, а також з 1 липня і 1 жовтня – в зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

„Нещодавно Міністр соціальної політики Наталія Королевська поставила основні завдання перед пенсійною системою на цей рік.

 Серед них - підвищення якості надання послуг, технічна готовність ПФУ до запровадження другого рівня накопичувальної пенсійної системи та робота над легалізацією заробітних плат", - сказав він.

Соціальний захист громадян