Бажаєте встановити двері? Обережно - підробки!

На сьогоднішній день на ринку послуг з'явилося занадто багато пропозицій щодо послуг по продажу та встановленню дверей, що приваблюють покупців ціною, строками виконання, великим асортиментом, привабливими назвами, виставками, якісними сайтами і звісно, вміють збити з пантелику будь якого клієнта. 

 

Більшість вхідних дверей відрізняється, в основному, внутрішньою конструкцією - тим, що відразу й не помітиш. Підробки виготовляють недобросовісні виробники яким байдуже, що буде зі сталевими дверима після їх продажу і скільки проблем може принести така покупка у вашу сім'ю.

Що ж таке підробки дверей? Підробки - металеві двері, зроблені не у відповідності з ДСТУ.

В Україні є ДСТУ Б.В.2.6. - 11 – 97, відповідно до якого потрібно виготовляти сталеві двері. Всіх нюансів в Державному стандарті передбачити неможливо, але складений він дуже грамотно і обгрунтовано. Приблизно з десяти параметрів, описаних в ДСТУ , підробки відповідають у кращому випадку приблизно одному або двом.

На жаль, спокусившись на привабливу ціну, багато людей встановлюють у будівлю неякісні двері китайського виробництва, тим самим ставлять під загрозу власну безпеку і здоров'я, адже крім, того, що такі двері легко відкрити з допомогою звичайного консервного ножа, вони виготовлені зі шкідливих матеріалів.

Якщо вже Ви помітили, що Вам продали неякісні двері, необхідно скласти претензію до продавця з проханням повернути кошти, якщо це не допоможе, звернутися в Товариство захисту прав споживачів. Кваліфікований юрист допоможе Вам з цим.

Головні ознаки за якими можна визначити підробку:

1)      неякісні металеві двері будуть легкими за вагою (не більше 40 кг);

2)      дверне полотно підозріло тонке;

3)      на дверях спостерігаються патьоки від фарби або клею;

4)      дверна ручка прикріплена на одинарній планці і часто супроводжується світло діодами;

5)      дверне вічко розташоване нижче, ніж звичайно;

6)      замки дуже різноманітні – з кодами і броненакладками;

7)      установка якісних дверей має супроводжуватися гарантією і сертифікатом якості.

Зі свого боку, радимо Вам звернутися до професіоналів по встановленню дверей – Компанії Servis Help. Детальну інформацію можна переглянути за посиланням - dveri.servishelp.com. Спеціалісти гарантують Вам кваліфіковану установку будь-яких дверей найвищої якості, які будуть слугувати Вам довгі роки.

Захищайтеся від підробок, бережіть себе та своїх рідних!

Соціальний захист громадян