Депутати можуть продовжити мораторій на продаж землі до 2030 року

Мораторій на продаж земліМораторій на заборону продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні триває вже понад десять років. Уперше він був запроваджений 2002 року. Передбачалося, що це буде тимчасовий акт, який дозволить підготувати країну до формування повноцінного ринку земель.

Натомість, Верховна Рада України кілька разів продовжувала термін дії мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, таке рішення вона ухвалила й наприкінці 2012 року. У відповідності до нього термін земельного мораторію продовжений до 2016 року.
 
Основною причиною продовження мораторію визнається неналежне законодавче забезпечення запровадження і регулювання ринку землі. Для виправлення ситуації в цій сфері Верховна Рада України намагалася прийняти Закон «Про ринок земель», проект якого було проголосовано в першому читанні. Однак потім знято з розгляду.
 
Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженим Указом Президента України від 12 березня 2013 року №128/2013, передбачено створити прозорий ринок земель, розробити ефективний механізм обороту земель сільськогосподарського призначення та внести у червні 2013 року на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення. Однак, станом на кінець жовтня 2013 року проект згаданого Закону у Верховній Раді України не зареєстровано.
 
Не зважаючи на те, що діє Закон України «Про земельний кадастр», фахівці прогнозують, що інвентаризація земель сільськогосподарського призначення завершиться не раніше кінця 2015 року.
 
Ставлення громадян України до запровадження вільного ринку земель є далеко неоднозначним. Дослідження, що проводилися Інститутом  соціології НАН України та Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва вказують, що перспектива приватизації землі у 1992 році сприймалася цілком позитивно: у 1992 році передачу у приватну власність землі підтримували 63.5% українців, натомість, не підтримували – лише 14%. Ставлення до приватної власності на землю погіршувалося з року в рік, і у 2010 році вже 51% українців виявляли неприхильність до приватизації землі і лише 24% - ставилися до цього позитивно. Якщо у 1994 році були згодні дозволити купівлю-продаж землі 38.2%, то у 2010 році їх стало значно менше – 26%, а от тих, хто не згоден дозволити купівлю-продаж землі, побільшало – з 44% у 1994 році до 57% у 2010 році.
 
Згідно з дослідженням Центру Разумкова, проведеним у 2012 році, продовження дії мораторію підтримують 46% населення країни, а 60,7% українців вважають, що питання ринку земель слід вирішувати на загальнонаціональному референдумі.
 
Влітку 2013 було проведено два масштабних дослідження, метою яких було вивчення ставлення населення до запровадження ринку земель.
 
Одне з досліджень було здійснене Проектом USAID «АгроІнвест» спільно з Центром соціальних експертиз при Інституті соціології НАН України. Було опитано понад 5000 респондентів, включаючи власників паїв та керівників фермерських господарств та сільгосппідприємств у 13 регіонах.
 
Згідно з даними опитування «АгроІнвесту», 58,5% респондентів підтримали земельний мораторій, 20,7% висловилися за його скасування, 15% посіли нейтральну позицію, а 5,9% сказали, що не мають з цього приводу власної думки.
 
Друге дослідження презентував Проект «Барометр земельної реформи», який виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (Pact/UNITER) за підтримки USAID. 
 
Згідно з даними, отриманими Проектом «Барометр земельної реформи», 71,1% землевласників виступають проти продажу землі. «Решта опитаних згідні на вільну купівлю-продаж землі, однак більшість із них вважають, що для цього треба досягти певних умов. Зокрема, 15,7% землевласників повідомили, що виступають за продаж та купівлю землі, якщо складуться сприятливі соціально-економічні умови, а 7,4% з них – якщо будуть схвалені відповідні закони».
 
Згідно з даними фокус-груп, проведених у рамках дослідження «АгроІнвесту», серед таких причин негативного ставлення до купівлі-продажу землі:
 
- острах приходу чужих власників; 
- острах приходу великого капіталу, який витіснить із ринку фермерів; 
- занепокоєння, що заможні люди, які скуплять за безцінь землі, збагатяться ще більше, і при цьому не піклуватимуться про якість використання земель;
- побоювання що земельна реформа призведе до знищення села та зростання безробіття, (яке, за даними «АгроІнвесту», вже зараз сягає 10%.).
 
За даними опитувань, близько 12% власників паїв готові їх продати одразу після скасування мораторію. Більшість з них – це міські жителі, які отримали землю у спадок. Це означає створення значної пропозиції на ринку за відсутності попиту, адже купити землю під силу тільки окремим аграрним холдингам і великим підприємствам, а також багатим несільськогосподарським компаніям. Більшість аграріїв собі цього не дозволять, бо в них немає вільних капіталів. Скасування мораторію може навіть спричинити спад виробництва в аграрному секторі, адже оборотні кошти будуть спрямовані на купівлю землі. Ситуація ускладнюється недостатніми обсягами державної підтримки виробника та низькими цінами на продукцію, які не відшкодовують витрат. 
 
Спад виробництва в аграрному секторі особливо небезпечний напередодні підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, оскільки будуть втрачені потенційні ринки збуту та відбудеться заміщення європейськими товарами українських, внаслідок недостатньої кількості останніх.
 
Результати досліджень показують настрої селян у період тривалої економічної кризи. В цих умовах земля залишається найсерйознішим стабілізуючим фактором. 
За даними опитування «АгроІнвесту» 85% власників земельних наділів оцінюють свій рівень поінформованості із земельних питань як мінімальний або недостатній. Земельна реформа для успішного здійснення вимагає повної та беззастережної довіри до тих, хто її здійснює. Як і будь-яка інша, вона передбачає ретельну підготовку, проведення комплексу заходів, в тому числі, й інформаційного характеру. 
 
Таким чином в умовах:
 
- Неналежного законодавчого забезпечення;
- Надзвичайно низької підтримки вільного ринку земель населенням, а особливо власниками паїв;
- Незавершеної інвентаризації земель сільськогосподарського призначення;
- Високого рівня безробіття в сільській місцевості;
- Тривалої економічної кризи;
- Очікуваного Підписання Угоди про Асоціацію з ЄС;
- Низької поінформованості населення;
- завершення мораторію в 2016 році є передчасним.
 
У зв’язку з цим народний депутат Рудьковський М.М. пропонує продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2030 року. Відповідний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді.