Декрента відпустка в різних країнах світу

Декрента відпусткаЯк і в Україні, тамтешні батьки мають право на два види відпустки: у зв'язку з вагітністю та пологами (в ЄС вона в середньому триває 24 тижні й оплачується в сумі близько 84 % від зарплати), а також для догляду за дитиною (від 3 місяців на кожного з батьків до досягнення дитиною трирічного віку). 
 
Законодавство чітко регулює права та обов'язки роботодавців і працівників: забезпечує збереження робочого місця на час відпустки для догляду за дитиною, дає можливість працювати на умовах скороченого або неповного робочого дня (тижня), виплачує грошову допомогу, забороняє вагітним і жінкам з маленькими дітьми працювати на певних роботах тощо. 
 
На тему: Мама повертається... 
 
Найбільш соціально орієнтованими державами в світі є скандинавські країни. 
 
У Швеції застраховані батьки мають право на 390-денну відпустку для догляду за дитиною, протягом якої вони щомісяця отримують 80% свого середньомісячного доходу. Ця відпустка ділиться на 3 частини: першу обов'язково бере мама, другу - батько, а третю - хтось із них. При цьому, якщо батько не реалізує свого права на відпустку, вона пропадає. Протягом наступних 90 днів той, хто залишився з дитиною, отримує 30 дол. США на день. 
 
У Фінляндії застраховані особи мають право на 18 тижнів відпустки у зв'язку з вагітністю, протягом яких їм виплачують 70% середньої зарплати. Далі - трирічна відпустка для догляду за дитиною, що оплачується за мінімальною ставкою. Але вона може бути замінена на місце у громадському дитсадку або оплату послуг няні. 
 
Цікавим є досвід Чеської республіки. Жінці пропонують тривалу відпуску у зв'язку з вагітністю та пологами - 28 тижнів із збереженням повної зарплати.
 
Після неї батько або мати могли взяти відпуску на 4 роки. Але тепер практика змінюється: пропонують відпустки різної тривалості і різні варіанти допомоги. 
 
В Естонії мама має право на 140-денну відпустку для народження дитини, яка оплачується у розмірі 100 % від місячної зарплати. Далі тато або мама може взяти відпустку для догляду за дитиною на півтора року. При цьому - отримувати так звану батьківську зарплату - 100 % середньої (до 1200 дол. США). 
 
У США право на відпустку у зв'язку з вагітністю й пологами з'явилося в жінок лише у 1993 році - це 4 тижні відпустки зі збереженням робочого місця, і вони не оплачуються взагалі. Якщо жінка працює в одній компанії більше п'яти років, вона може розраховувати на... 12 тижнів. 
 
У Великобританії тривалість відпустки становить 6 місяців. Перші 6 тижнів виплачується повна зарплата, потім - половина. 
 
У Канаді відпустка - 35 тижнів. Її можна поділити між обома батьками. Але щоб мати на неї право, потрібно на момент пологів відпрацювати більше 600 годин. 
 
Ініціативи роботодавців: 
 
У США мамам пропонують індивідуальний або гнучкий графік роботи. Є можливість працювати вдома. 
 
У Франції та Іспанії на законодавчому рівні введені норми, які забезпечують жінкам право на перепідготовку в кінці відпустки для догляду за дитиною. 
 
Малим підприємствам Австрії надається субсидія на виплату зарплати батькам, які повертаються з відпустки для догляду. Також страхові компанії країни подвоюють зарплату батькам протягом перших шести місяців після виходу. 
 
У Німеччині діє спеціальне професійне навчання для матерів-одиначок з наданням цільових позик. 
 
З 2003 року у Великобританії впроваджено програму підтримки одиноких батьків, яким важко знайти баланс між професійним і сімейним життям. 
 
У багатьох країнах поширені курси підвищення кваліфікації за рахунок роботодавця; корпоративні ясла або дитсадки для дітей працівників; скорочений робочий тиждень для працівників із сімейними обов'язками. Також можливий режим розподілу робочого місця (коли дві декретниці працюють на одному робочому місці) або режим альтернативного робочого тижня (робота через тиждень). Але при цьому і зарплата, і соціальні пільги теж діляться навпіл.
 
Автор: Юлія Потапенко, «Голос України»