Податкова вводить податок на нерухоме майно

Податкова вводить податок на нерухоме майно

 

Податкова служба запроваджує податок на нерухоме майно з 1 січня 2013 року. Про це йдеться у повідомленні столичного податкового відомства.

За даними ДПС, квартира площею до 120 кв. м. та житловий будинок площею до 250 кв. м не будуть оподатковуватися.

У податковій також повідомили про ставки податку для міста Києва за 1 кв. метр житлової площі:

- для квартир, житлова площа, яких не перевищує 240 кв. метрів та житлових будинків, житлова площа, яких не перевищує 500 кв. метрів, - 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
- для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів та житлових будинків, житлова площа, яких перевищує 500 кв. метрів, - 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

"Податок обчислюють органи державної податкової служби (з об'єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб) та до 1 липня звітного року надсилають платникам податкове повідомлення про суму податку, що підлягає сплаті та платіжні реквізити", - зазначили столичні податківці.

У відомстві нагадали, що фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з дня вручення їм податкового повідомлення-рішення. 

 

Соціальний захист громадян