Компанія СКМ відкрила представництво у Лондоні

 

Вихід української компанії на світовий ринок означає посилення її впливу на формування економічної політики країн, в яких вона здійснює свою діяльність.

Представництво СКМ в Лондоні було відкрито 1 листопада. Дочірню компанію SCM Advisors (UK) Limited очолив Ілля Архипов. Представництво буде займатися пошуком нових інвестиційних проектів для компанії за межами України, а також розвитком ділових зв’язків із міжнародною інвестиційною спільнотою.

Експерти зазначають, що відкриття представництва у Лондоні є кроком уперед не лише для компанії, але і в плані покращення в цілому іміджу України. На думку співвласника ІК «Сократ» Андрія Снегірьова Україна виглядатиме як цікавий і цивілізований партнер.

Нагадаємо, що група СКМ об’єднує зокрема такі компанії, як ПУМБ, «Ренесанс-Капітал», «Метінвест», ДТЕК, телекомунікаційну групу Vega, медіа групу «Україна», компанії АСКА і АСКА-Життя, видавничий холдинг «Сьогодні Мультимедіа», ЕСТА Холдинг, що займається нерухомістю, компанію «Український Рітейл» з роздрібної торгівлі, оператор ринку нафтопродуктів «Паралель», сільськогосподарську компанію HarvEast, компанію UMG з видобутку глини, машинобудівний холдинг «Гірські машини» та інші. Власником групи компаній СКМ є Рінат Ахметов. 

 

Соціальний захист громадян