В Київських учбових закладах не вистачає медперсоналу

В Київських учбових закладах не вистачає медперсоналу

 

Нещодавно в Києві було проведено кілька перевірок учбових закладів, в результаті чого виявлено, що понад 20 000 школярів не забезпечені лікарями, а це приблизно 30 закладів. Але в чому полягає причина?

Звичайно ж, в першу чергу це нестача кадрів. Оскільки більшість медпрацівників шкіл отримує маленьку заробітну плату. Крім того, заробітна плата може знижуватися якщо у навчальному закладі буде навчатися менше 700 дітей. До того ж, для молодих спеціалістів подібна робота є непривабливою.

Все ж, шкільні медпункти не можуть обійтися без лікарів, оскільки випадки травмування серед школярів є досить частими, не кажучи про застуди та інші хвороби. Але не зважаючи на такий стан речей держадміністрація не бачить у цьому жодних проблем, оскільки у разі необхідності викладачі мають викликати до школи швидку. Керівник головного Управління охорони здоров'я Києва Віталій Мохорев заявив: «Абсолютно всі навчальні заклади, освітні засоби забезпечені належною медичною допомогою. Немає у нас підстав на кожне дитяче, на кожне шкільне заклад призначати окремо лікаря, який би там перебував з ранку до вечора». 

 

Соціальний захист громадян