Уряд не пошкодує сил і коштів для патріотичного виховання молоді

 

Про це Прем'єр-міністр заявив у Краснодоні, що на Луганщині. Там відбувся мітинг-реквієм до 70-річчя молодіжної організації "Молода гвардія".

Вшанувати пам'ять тодішніх підпільників - хлопців та дівчат - приїхали делегації не лише з Києва, а й з Москви, Мінська та Кишинева. За словами Миколи Азарова на прикладі героїв-молодогвардійців потрібно виховувати патріотизм юних українців. 

Разом з іншими учасниками жалобних заходів Микола Азаров поклав квіти до меморіалу "Нескорені" та взяв участь у панахиді за загиблими в роки Великої Вітчизняної. 

Про це повідомили УНН у прес-службі Прем'єр-міністра "Ми маємо виховувати в нашій молоді, наших дітях почуття патріотизму, навчати їх поважати пам'ять, самовідданість і героїзм. 

Майбутнє було, є і буде за доблесними людьми, такими як ті, які показали приклад героїзму й мужності в далекому 1942 році. Тому наш уряд і наша політична сила не шкодувала і не шкодуватиме ані коштів, ані сил для того, щоб на таких прикладах виховувати наших сучасників, нашу молодь, і закладати фундамент для нашого майбутнього. Це найважливіше наше історичне завдання", - зазначив Прем’єр-міністр.