Сенат США закликає звільнити Тимошенко

Сенат США закликає звільнити Тимошенко

 

Сенат США прийняв резолюцію, що закликає до звільнення колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко та введенню візових санкцій проти осіб, відповідальних за її ув’язнення.

Остаточний текст відповідної резолюції опублікований на офіційному сайті Сенату США. Співавтори резолюції - Джеймс Інхоф і Дік Дурбін.

"Сенат засуджує виборче та політично мотивоване переслідування і тюремне ув'язнення колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко; висловлює свою глибоку стурбованість тим, що тривале утримання під вартою пані Тимошенко може поставити під загрозу майбутнє відносин між Сполученими Штатами та Україною; закликає уряд України звільнити Тимошенко, щоб забезпечити її своєчасний доступ до медичної допомоги, а також для проведення жовтневих парламентських виборів у відповідності зі справедливими і прозорими стандартами ОБСЄ; закликає Державний департамент порушити візові санкції щодо осіб, відповідальних за позбавлення волі та жорстоке поводження з пані Тимошенко і більш, ніж десятком політичних лідерів, пов'язаних з Помаранчевою революцією 2004 року", - сказано в резолюції Сенату. 

 

Соціальний захист громадян