Невже українська мова потрібна лише львів’янам

Невже українська мова потрібна лише львів’янам

 

Вчора у Львові відбулося освітянське віче на захист української мови,організоване: асоціацією керівників навчально-виховних закладів Львівської області, асоціацією керівників навчально-виховних закладів м. Львова, представниками керівників навчально-виховних закладів районів міста Львова, Львівською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, районними організаціями профспілки працівників освіти і науки України м. Львова.

 

Працівники закладів освіти обговорювали дуже болюче питання для всіх свідомих українців – «Закон України  про регіональні мови».

 

«В Україні може бути лише одна державна мова» - ось основна теза цього зібрання. Викладачі,професори,академіки наук і вчителі намагались довести що втрата державної мови це перший крок до деградації нації.

 

Російська мова, на їхню думку, не потребує захисту в Україні, вона і так майже витіснила українську, а «Закон про державні мови» зробить нашу країну мовною колонією Росії.

 

Тому працівники освіти закликають українців до єдності і просять захистити найважливіше,що є у кожної країни – її мову та звичаї. « У єдності сила» - висловив думку міський голова міста Львова Андрій Садовий.

 

Та чи існує ця єдність між українцями? Чи можливо українська мова, як і Україна, потрібна лише львів’янам?

 

Соціальний захист громадян