Шахтарям збільшать страхові виплати

Шахтарям збільшать страхові виплати

 

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко наголосив, що 245 тис. потерпілих на виробництві та члени їх сімей з вересня 2012 року будуть отримувати збільшені у середньому на 215 гривень щомісячні страхові виплати.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Уряд прийняв сьогодні протокольне рішення, згідно з яким Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України рекомендовано з вересня 2012 року додатково здійснити перерахування щомісячних страхових виплат шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві та членам їх сімей, яким ці виплати призначені до 1 березня 2007 року.

„Уряд послідовно проводить політику підвищення рівня соціального захисту найуразливіших категорій населення. Люди, які втратили здоров’я на виробництві, будуть і надалі відчувати дієву підтримку держави”,- зазначив, коментуючи урядове рішення, Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, що на виконання нових соціальних ініціатив Президента України перший етап осучаснення відбувся в березні 2012 року.
 

Соціальний захист громадян