На вокзалах України встановлені 89 сканерів прочитування штрих-кода

На вокзалах України встановлені 89 сканерів прочитування штрих-кода

 

Для поліпшення обслуговування пасажирів на вокзалах, у спеціально виділених касах, що здійснюють друк проїзних документів, оформлених і сплачених через інтернет, встановлені сканери штрих-кода. Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

На думку залізничників, таке нововведення дозволить значно зменшити час обслуговування у квитковій касі пасажирів, що оформили замовлення через інтернет.

«Распечатанный бланк-заказ предъявляется кассиру, штрих-код с бланка-заказа считывается сканером и передается непосредственно в автоматизированную систему. Печать проездного документа при считывании устройством осуществляется при наличии неповрежденного распечатанного штрих-кода. Если раньше кассир билетной кассы при оформлении проездных документов, приобретенных через интернет, на введение в систему вручную 16-значного номера заказа тратил более одной минуты, то с появлением сканеров эта процедура займет одну секунду и однозначно исключит вероятность ошибки при вводе цифрового кода вручную», - зазначають в Головному пасажирському управлінні «Укрзалізниці».

За даними відомства, за допомогою використання сканерів вже оформлені більше 22,2 тисяч квитків(38,2% від загальної кількості пасажирів, які придбали квитки через всесвітню павутину з моменту установки сканерів у касах). 

 

Соціальний захист громадян