Віктор Янукович збирає групу для внесення змін у мовний закон

Віктор Янукович збирає групу для внесення змін у мовний закон

 

Президент України Віктор Янукович ініціює створення робочої групи при Кабінеті міністрів, яка займатиметься вдосконаленням законодавчого забезпечення застосування мов у країні, а також забезпеченням всебічного розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.

Про це, як повідомляє прес-служба Президента України, Глава держави заявив під час зустрічі з представниками наукової та творчої інтелігенції, яка відбулася у Криму.

«Вважаю, що нам треба створити таку робочу групу для того, щоб разом із Кабінетом міністрів напрацювати Програму розвитку української мови», - сказав він.

За словами Президента, ця робоча група також матиме змогу ініціювати зміни до законодавства про державну мовну політику з метою гарантування вільного розвитку, використання і захисту всіх рідних мов громадян нашої держави, виконання зобов'язань, взятих за міжнародними договорами України з цих питань, подальшого впровадження європейських стандартів у цій сфері.

«Я працюватиму з цією групою і Кабінет міністрів працюватиме таким чином, щоб ми у вересні мали можливість прийняти зміни до цього закону», - сказав Президент, додавши: «Це чудово, що в нас є можливість об’єднати зусилля».

Віктор Янукович також запропонував включити до складу робочої групи авторів закону «Про засади державної мовної політики» Вадима Колесніченка і Сергія Ківалова та разом із групою сформувати Наглядову раду щодо гідного законодавчого забезпечення застосування мов в Україні, всебічного розвитку й функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя. 

 

Соціальний захист громадян