Відсутність довідок-рахунків не дозволяє українцям придбати автомобілі

Відсутність довідок-рахунків не дозволяє українцям придбати автомобілі

 

Про це розповів Голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів та дилерів Олег Назаренко.

За його словами, споживачі звернулися з офіційним зверненням до влади, щоб якнайшвидше вирішити цю ситуацію і не блокувати роботу автомобільного ринку.

«Мы передали официальное письмо премьер-министру, министру финансов и министру МВД. Насколько мне известно, существует определенный резерв, и мы просим, чтобы сейчас этот резерв выдали, чтобы не ломать работу автосалонов и не рушить рынок», — сказав Назаренко.

Слід нагадати, що, на сьогодні, робота автосалонів-дилерів практично зупинена унаслідок відсутності довідок-рахунків, без яких автомобіль не може бути проданий. Крім того, від цього дефіциту великі втрати несе державний бюджет – від ненадходження податків і зборів.

«Справок не то, что не хватает, их вообще нет, зайдите на официальный сайт ГАИ. Вопрос к Департаменту ресурсного обеспечения МВД Украины, они неизвестно по каким причинам, вовремя не заказал необходимое количество справок и получается, что даже салоны, которым проплатили деньги, счет-справки не получили. Вместе с тем государство несет убытки, потому что если дилеры не продают машины, значит, импортеры не завозят новые. Налоги при их импорте, оплачиваются сразу, а дальше ему (государству) все равно, продал его дилер или нет, налоги оно получило», — заявив він.

Нагадаємо, у березні 2012 року автомобільний ринок України вже був паралізований нестачею транзитних номерів, без яких не можливо здійснити процес купівлі-продажу транспортного засобу. 

 

Соціальний захист громадян