Акція протидії продажу алкогольних напоїв неповнолітніми триває

Акція протидії продажу алкогольних напоїв неповнолітніми триває

 

18 липня 2012 року, у Києві члени активісти з С14, ВО «Свобода» та представники Інформаційного порталу незалежних націоналістів провели акцію протидії продажу алкогольних напоїв неповнолітніми. В одному з МАФів біля Ботанічого саду , де постійно прогулюються як діти, так і дорослі алкоголь вільно реалізовується дітям, неповнолітній придбав пляшку пива.

Це було зафіксовано на відео, після чого на місце подій було викликано міліцію.

Штраф за продаж алкоголю дітям становить більше 7000 гривень, які тепер доведеться заплатити власникам закладу.

Одразу, після виклику міліції, продавець намагався всіма методами домовитися з активістами, на що їй було відмовлено,та було рекомендовано залишитися до приїзду працівників правоохоронних органів.

На жаль, продавець, закривши точку продажу втекла, але за нею був влаштований супровід, поки міліціонер, який прибув на місце події, сказав, що це не доцільно, так як завтра буде вилучено документи у власника МАФу.

Нагадаємо, це вже не перша подібна акція яку провели націоналісти. Перевірки на Поштовій та на Дарниці теж виявилися успішними. Саме азейбаржанці були власниками минулих торгових точок де неповнолітнім продавали алкогольні напої.

«Ми будемо надалі проводити дані акції та знаходити, де продають неповнолітнім алкоголь», – Зазначив один з активістів «Свободи» Євген Карась.

 

Соціальний захист громадян