Активісти проти малолітнього алкоголізму

Активісти проти малолітнього алкоголізму

 

В понеділок 16 липня, приблизно о 19.00 група осіб з Свободи, С14, та radikals.in, завдяки неповнолітньому купили пляшку пива в забігайлівці «Шинок», що знаходиться біля Дарницького вокзалу та викликали наряд міліції. 

Після прибуття наряду, з’ясувалося, що грузин, який представлявся нам директором закладу (дивно, бо на Почтовій площі, де неповнолітнім продали алкоголь, теж був не українці), виявився вже охоронцем, а пиво продали, зі слів справжнього продавця (дівчини, яка звідкись з’явилася), у якої не було документів, бо вона стажується (!!!!!).

«Справжнього» директора нема в Україні і де він, вони не знають.

Грузин почав казати, що «ви накрили нас,бо я є грузином», також було весело спостерігати за п’яничкою, який ревно захищав дану ригайлівку, спробував вихватити у журналіста камеру та показував міліції якусь корочку,згодом почав переписувати наші дані,які були в міліції, та машину на якому приїхали певні активісти.

Згодом, хвилин за 10 після приїзду міліції з’явився автобус з друзями даного власника, які хотіли журналістам та активістам погрожувати, але не склалося.
Прочекавши з патрулем хвилин 20, приїхала опергрупа, з кримінальної міліції. «Продавщиця» поїхала у відділок, грузин відмовився, активісти поїхали до відділку де і склали протокол.

«Будемо і надалі проводити дані акції», сказав один з учасників даної акції, свободівець Кирило Бабенцов.  

 

Соціальний захист громадян