Заяву Литвина зареєстровано

Заяву Литвина зареєстровано

 

Прес-служба Парламенту повідомляє, що заяву Литвина про відставку зареєстровано, але звільнити Голову Верховної Ради не можуть.

У повідомленні прес-служби Парламенту повідомляється: «В Апараті Верховної Ради України 4 липня зареєстрована заява Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо його відставки з посади Голови Верховної Ради України».

Однак задовольнити прохання пана Володимира щодо його відставки наразі неможливо, оскільки він перебуває на лікарняному. Цей факт підтвердив народний депутат Юрій Одарченко, а також Юрій Ключковський: «Спікер виконує повноваження. Він не позбавлений повноважень. Наскільки я знаю, Литвин зараз хворий, а особа, яка перебуває на лікарняному не може бути звільнена з посади».

У депутатських колах вважають, що заява Литвина про відставку, яку він зробив зранку 4 липня, є спробою уникнути відповідальності як за незаконне ухвалення мовного закону, так і за можливі порушення під час майбутніх парламентських виборів.

Як справа піде далі наразі сказати важко. Однак сьогодні Литвин на засідання Ради не прийшов і вирішив піти на лікарняне у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. 

 

Соціальний захист громадян