Абітурієнти на нервах

Абітурієнти  на  нервах

 

Вступна кампанія 2012 розпочалася 2 липня, отже до її закінчення ще місяць, але батьки та абітурієнти не сплять і бажають подати всі можливі заяви у перший же день.

Цьогоріч, за словами міністра освіти Дмитра Табачника, мала бути єдина Міністерська база з інформацією про всіх тих, хто мріє стати студентами, тобто бали ЗНО, прізвища, кількість поданих заяв до одного вишу та взагалі по Україні, але щойно розпочався офіційний прийом документів, як виявилося, що база не працює.

Впродовж кількох годин до бази даних підключались, але, зрештою, почали приймати документи вручну, так, у Національному авіаційному університеті, де завжди великі черги, почали приймати документи вручну, отже кмітлива абітура могла скористатися цим і подати заяв більше, ніж по 3 в кожен з 5 вишів, бо ж печаток на зворотній стороні сертифікату, як минулого року не ставлять. В інших же універах сформувались великі черги, бо без «табачницької бази» документи відмовлялись приймати.

Взагалі, черги великі зранку. Мами, які подавали документи з дітьми років 5 тому, приводять із собою бабусь, дідусів, тіток та займають черги з самого ранку. Найістеричніші батьки пишуть чергу в список на дверях приймальної комісії.

Загалом, вступ-2012 проходить мирно, але все ж знаходяться ті, хто заходить в «приймалку» і шукає, якщо не ректора чи декана, то міністра. 

 

Соціальний захист громадян