В Україні з’явиться нова професія – соціальний дільничний

В Україні з’явиться нова професія – соціальний дільничний

 

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив про те, що незабаром в Україні з’явиться нова професія – соціальний дільничний. Так,  до осені в Україні повинні працювати близько 12 тисяч таких інспекторів.


За словами Народного депутата Василя Хари, служби, які подібні до соціального дільничного, існують в усіх цивілізованих країнах.

"И там достаточно жесткий контроль по отношению родителей к детям, за тем как используются выплаты на детей ... в общем такая служба очень полезна, но будет ли она эффективной? Здесь возникает две проблемы. 

Будет ли там нормальная зарплата, для того чтобы люди добросовестно выполняли свою работу. Ведь там с утра до вечера надо ходить и принимать те проблемы, которые есть у людей. А вторая, это то, что у нас опыта не таких служб", - заявив він.

Слід відмітити, що на сьогодні у соціальних працівників низька заробітна плата.

"И если у социальных участковых будет зарплата такая, как сегодня у социальных работников - пользы от этой службы не будет", - вважає депутат.

Крім того, Василь Хара зауважив на тому, що у нас заповнені ті вакансії соціальних працівників, які вже існують, але контроль за використанням соціальних виплат, за виконанням іншими соціальними службами своїх обов’язків – потрібний.