Азаров: Звичайно, я вже себе відчуваю українцем, тобто, громадянином України

Азаров: Звичайно, я вже себе відчуваю українцем, тобто, громадянином України

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю російському журналісту Володимиру Познеру повідав, хто він є насправді, скільки Україні треба років, щоб стати «Європою», а також «похизувався» своїми математичними здібностями.

На російському Першому каналі у телепередачі «Познер» Микола Азаров поділився «сокровенним» з журналістом Володимиром Познером. У розмові йшлося про політичну ситуацію в Україні, її проблеми та шляхи розвитку держави, а також взаємовідносини з Російською Федерацією.

Цікавим стало те, що під час інтерв’ю Микола Янович «похизувався» своїми математичними знаннями. За підрахунками пана Азарова, сьогодні в Україні живе приблизно 20 млн росіян: «В Україні проживає понад 20 млн росіян. Як вони себе почувають? Напевно, так само, як і я.».

Можливо, в нашого Прем’єр-міністра свій – особливий – перепис населення. Оскільки відповідно до останнього перепису, проведеного в 2001 році, в Україні живе 8 млн 334 тис 100 росіян, хоча, як бачимо, не всі дотримуються офіційних цифр.

Крім цього, Микола Янович делікатно вказав на різницю між українцем та громадянином України: «Я росіянин, 28 років живу в Україні. Звичайно, я вже себе відчуваю українцем, тобто, громадянином України». Тобто, якщо ви хоч трохи схожі з Прем’єр-міністром, то є підстави вважати вас тільки громадянином, у іншому разі – ви істинний українець.

І на кінець Микола Азаров на питання, чи, справді, Україна потребує ще півстоліття, щоб стати розвинутою європейською країною, відповів: «А ви думаєте інакше? Звичайно, це тривалий процес. Я знаю історію, процес подолання відсталості, не технічної, яку можна швидко подолати, але процес трансформації мислення, традицій, звичаїв, законодавчої бази і багато-багато іншого, з чого складається європейське суспільство. Це процес дуже тривалий і реактивний».
І до того ж, на думку Прем’єра, народ цей «тривалий та реактивний процес» не сприймає, а всіма силами опирається змінам… 

 

Соціальний захист громадян