Тарифи на стаціонарний телефон збільшаться

Тарифи на стаціонарний телефон збільшаться

 

Компанія «Укртелеком» планує до кінця року підвищити тарифи для міських абонентів телефонного фіксованого зв'язку на 10%, для сільських абонентів - на 20%.

Про це повідомила заступник директора департаменту економічного аналізу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) Тетяна Ієвлєва, з 1 липня по 31 жовтня цього року планується здійснити підвищення тарифів на 10% як для міських, так і для сільських абонентів телефонного фіксованого зв'язку, після чого з листопада планується здійснити ще 10% підвищення тарифів для сільських абонентів.

"За пользование фиксированным телефонным звонком в городах без повременной платы произойдет повышение тарифов на 10%. То есть, с 24,78 грн до 27,26 грн. За пользование основным телефонным аппаратом в сельской местности тарифы повысятся на 20%. На первом этапе с 13,52 грн до 14,58 грн без почасовой оплаты и с 11,84 грн до 13 грн с почасовой оплатой, на втором этапе для абонентов без почасовой оплаты будет составлять 16,38 грн, а с почасовой оплатой 14,32 грн", - сказала Т.Ієвлєва.

За словами Ієвлєвої, причиною підвищення тарифів на фіксований зв'язок є те, що ця діяльність є збитковою для компанії.

Слід нагадати, що минулого року тарифи для сільських абонентів збільшились на 18%. Цього ж року вони збільшаться на 20%. Перший етап підвищення тарифів почнеться 1 липня. А другий – 1 листопада. 

 

Соціальний захист громадян