Витягнення з лікарні, чи як можна прибрати конкурента та власника квартири?

Витягнення з лікарні, чи як можна прибрати конкурента та власника квартири?

 

22 червня, в п’ятницю журналісти спільно з активістом (Євгеном Карасем) та племінником нашого героя поїхали на Фрунзе 103 (т.зв Павлівка) знову виручати 57-річного почесного донора України Валерія Івановича Чепурнова.

Одного дня, Валерія просто скрутили і відвезли в псих ушку. Причини банальні. Діти та дружина, хочуть у донора забрати квартиру, а голова правління Маяк-6 Марковська Ольга Валерівна хоче позбутися викривателя та голови ОСББ в своєму будинку.
Коли погрози та залякування стали малоефективні, його двічі запроторювали в психушку.

 Останній раз, ми розмовляли з завідуючою відділення № 1 Могилянською Фаїною Миколаївною.
- Доброго дня. На якій підставі ви утримуєте тут Валерія Івановича Чепурнова?
- Він сам написав добровільно, що хоче лікуватися.
- Отже, він добровільно може поїхати додому?
- Ні. треба згода родичів.
- Добре, у нас є племінник.

Привели Валерія Івановича, і пори всі запевняння зав. відділком пан Валерій загальмовано,але рішучим і твердим голосом заявив «Я здоровий. Хочу виписатися». Після чого, знову почалися фрази «треба дочекатися дружину» і т.п., але після нагадування активістами, що є стаття 151 Кримінального кодексу України,і що не добровільне утримання може бути лише на підставі суду, Валерія повели писати розписку, що він відмовляється від лікування.

Після підписки і ще умовлянням дочекатися дружини, Валерій вийшов з лікарні.
- Доброго дня. Скільки разів і чим вас кололи?
- Не знаю чим, але по три рази. Як тільки стане легше, вколюють і знову як п’яний ходжу.
- Через що, на Вашу думку, вас забрали?
- Через те, що я воюю проти голови правління. Також через сімейні конфлікти.
- Що у вас було в сім’ї?
- Мені постійно підсовували записки, що їжа отруєно, що я скоро помру. Також було вирвано з коріннями всі мої квіти, які я садив протягом певного часу.
 - Також була спроба видати Валерія за ненормального-додається до розмови Євген – але запис, який начебто викривав «ненормальність» Валерія починався з прохання віддати йому кавоварку.
 
"На найближчий час ми надамо Валерію житло, так як повернутись додому він не може. Потім ми маємо відновити усі документи і припинити фінансові махінації з грошима киян. Якщо треба, ми захищатимемо права мешканців будинків з ОСББ "Маяк-6" та Валерія Чепурного особисто навіть у суді", - Євген Карась.

«Ми зуміли вдруге визволити Валерія та будемо надалі визволяти та допомагати йому» - заявив один з активістів Кирило.

П.С. Згідно сайту ВО «Свободи», в штаб якої були повезли Валерія активісти, подзвонили міліціонери, та заявили, що у них з’явилася інформація, що Валерія викрали. Після того,як сам Валерій особисто заявив, що це не так, міліція поїхала. 

 

Соціальний захист громадян