Янукович-Тимошенко: словесний двобій

Янукович-Тимошенко: словесний двобій

 

Янукович заявив, що у світі немає політика, причетного до такої кількості кримінальних справ, як Тимошенко. Однак захисники Юлії Володимирівни знайшли вагомий аргумент у відповідь шановному Президенту…

Президент Віктор Янукович уже вкотре порушує презумпцію невинуватості, зокрема, у справі Юлії Тимошенко. В інтерв’ю німецькому журналу SUPERillu Віктор Федорович заявив, що у світі немає політика, причетного до такої кількості кримінальних справ, як екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Крім цього, Президент відзначився як «людинолюб»: «Так, звичайно, мені шкода Юлію Тимошенко як людину. Але це не тільки співчуття. Я хочу, щоб цей процес було завершено якнайшвидше і суд ухвалив справедливе рішення». А коли мова йшла про помилування Юлії Володимирівни, пан Янукович зауважив, що «коли ця кримінальна справа буде закінчена, переді мною постане питання, як бути далі. Я шукатиму можливість для гуманного вирішення». Але незважаючи на гуманність пана Президента, він все ж порушив закон, зокрема припис про невинуватість особи до винесення судом вироку, словами про те, що «у всьому світі немає політика, причетного до такої великої кількості кримінальних справ, як Юлія Тимошенко. Але зараз важливо прояснити цю справу з юридичної точки зору».

Однак захисники Юлії Тимошенко не проігнорували цей факт: «Ми обурені маніакальною впертістю Віктора Януковича, який майже щодня порушує презумпцію невинуватості та продовжує в іноземних ЗМІ заявляти про нібито причетність Юлії Тимошенко до якихось кримінальних справ». «Батьківщина» вважає, що все це видумки людей Януковича, які хочуть видати бажане за дійсне, представляючи Юлію Володимирівну перед світом як кримінального злочинця. Однак це все фантазії «банкових». Прихильники екс-прем’єр-міністра України обурені поведінкою Президента. І вони поставили крапку у цьому словесному двобої вагомим аргументом, який захищає Тимошенко і знищує Віктора Федоровича: «…у жодній країні світу немає двічі судимого президента – за розбій та хуліганство, - і президент Янукович чудово знає, що колись відповідав за реально задокументовані та доказані факти. Тому, як то кажуть, «не треба плутати Божий дар з яєчнею».

Поки Тимошенко чекає вироку Віктор Янукович давно вже його отримав, «відбув» і стер зі своєї біографії… Але й зараз, як повідомляють джерела, його ліжко в одному з місць позбавлення волі стоїть застелене і «непорочне». Ніхто з ув’язнених не бажає відбувати свій термін на цьому місці… 

 

Соціальний захист громадян