Микола Азаров невдоволений медичною реформою

Азаров

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров невдоволений медичною реформою і тим, що громадяни не бачать її реальних результатів. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

«В первую очередь людей тревожат вопросы охраны здоровья. Заметных изменений они еще не ощутили, наоборот, появились опасения иногда неприятия реформ в медицине. Все согласны, что состояние здравоохранения совсем не такое, которое нужно людям. Но содержания реформ не понимают и окончательного результата не знают. В глубинке не знают даже о введении референтных цен, не ощутили удешевления лекарств. Если изменения происходят только в Киеве, то это не реформы. Поэтому состояние дел в этой сфере требует дополнительного, углубленного разбирательства», - сказав Микола Азаров.
Слід зазначити, що Прем'єр-міністр України вимагає від Міністерства економічного розвитку і торгівлі і Державної фінансової інспекції відповіді, чому не виконується програма придбання вітчизняного медичного устаткування.

«Поручаю Министерству экономического развития и торговли, а также Государственной финансовой инспекции разобраться, как произошло, что не выполняется программа закупки отечественных рентген-аппаратов, аппаратов ультразвуковых исследований, томографических гамма-камер, мамографов и т.д», - зауважив він.

Невдоволений Прем'єр-міністр і ситуацією із скандально відомою "Больницей будущего". Нагадаємо, що в листопаді 2011 року стало відомо, що держава недобудовуватиме "Больницу будущего", а відносно того, яким чином використовувалися засоби, призначені для будівництва установи, буде проведено розслідування. За словами Азарова, розслідуванням повинні займатися фахівці, а завдання уряду - будувати нові і модернізувати існуючі медичні центри. В той же час Микола Азаров не виключив можливості, що Кабінет Міністрів повернеться до питання будівництва "Больницы будущего".

 

Соціальний захист громадян