Влада хоче позбавити деякі категорії громадян права на допомогу при народженні дитини

Допомога при народженні дитини

 

Суттєве збільшення рівня державної допомоги при народженні дитини міцно закріпилося у правовому полі України і вже можна відзначити позитивний вплив цієї державної ініціативи у вигляді покращення демографічної ситуації. 

Разом з тим варто зазначити, що така державна допомога на етапі її запровадження планувалась як одноразова виплата при народженні дитини, а згодом виплату було розбито на декілька частин і в подальшому виникло питання про необхідність при певних обставинах приймати рішення про припинення виплати такої допомоги.

Частиною 5 статті 11 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» врегульовано питання припинення виплат при народженні дитини при виникненні певних обставин. Серед таких обставин зазначені:

- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
- відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
- тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
- припинення опіки або звільнення опікуна від його повноважень щодо конкретної дитини;
- нецільового використання коштів і незабезпечення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
- у разі виникнення інших обставин.

За загальними принципами права всі умови, які обмежують реалізацію наданих громадянам прав або передбачають звуження прав особи, або погіршення її становища, мають бути викладені у чітко визначеному (вичерпному) переліку підстав.

Законодавча ініціатива проекту №9370 «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо звуження переліку умов припинення виплат допомоги при народженні дитини» була спрямована на покращення матеріального становища сімей з дітьми, що цілком відповідає передвиборчим програмам практично всіх політичних сил та задекларованому курсу чинної влади. Мабуть саме тому законопроект отримав значну підтримку у сесійній залі. Та, разом з тим, у кінцевому результаті, всупереч здоровому глузду, ми отримали вето Президента України, накладене на цей законопроект, з пропозицією законопроект відхилити.

Позиція Президента виглядає, що найменше, дивно. Адже, перерахувавши у листі обставини, якими, на його думку (чи то на думку юристів Адміністрації Президента, які своєю пропозицією практично нищать його імідж) може бути доповнено перелік ч.5 ст.11 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», а саме: взяття під варту особи, якій призначено допомогу при народженні дитини, її тривале лікування, виїзд на тривалий час за кордон, смерть отримувача допомоги, Президент не аргументовано пропонує доповнити вичерпний перелік, а, всупереч принципам права, пропонує залишити таку редакцію статті, яка дозволить чиновникам свавільно позбавляти сім’ї матеріальної допомоги при народженні дитини. Тобто, логічно припустити, що у разі хвороби матері матеріальна допомога, призначена на утримання дитини втрачає свій первинний сенс?

Разом з тим, важко навіть уявити різноманітність тих «інших обставин», що можуть стати приводом для припинення виплат при народженні дитини. Більше того, у цих випадках мова може йти про тимчасове призупинення виплат до вирішення питання про заміну особи-отримувача такої допомоги. Адже ці кошти – це не «бонус» для дорослої особи, ці гроші мають бути спрямовані на утримання народженої дитини, матеріальне забезпечення її існування та виховання і ні на що інше. І при виникненні перерахованих вище обставин необхідність матеріального забезпечення існування дитини не зникає, а можливо стає ще більш актуальним.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України не підтримало вето Президента України та висловлювало думку про необхідність доопрацювання законопроекту з урахуванням висловлених зауважень і саме на такій позиції наполягав і профільний Комітет Верховної Ради України.

Спеціалісти комітету наполягають на необхідності внести уточнення до ч. 5 ст. 11 зазначеного Закону, встановивши вичерпний перелік обставин, внаслідок яких може бути припинено виплату допомоги при народженні дитини.

Така позиція була викладена у відповідному проекті Закону України «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» (щодо умов виплат допомоги при народженні дитини)».

Метою цього законопроекту є уточнення переліку підстав для припинення виплат державної допомоги при народженні дитини.

Його прийняття убезпечить сім’ї від зловживань в частині позбавлення права на отримання державної допомоги при народженні та утриманні дитини.

 

Соціальний захист громадян