Опозиції не місце на рекламних щитах

Турчинов

 

Об’єднаній опозиції не вистачило місця на столичних білбордах. Замість 200 обіцяних отримали тільки 36. А як же чесні та демократичні вибори?

Вибори розпочинаються з передвиборчої кампанії. Відеоролики на телебаченні, публічні виступи, а також невід’ємна частина рекламного маркетингу –показові плакати на білбордах.

Але в Україні навіть піар-кампанії тепер під чітким контролем влади. Річ у тому, що представник об’єднаної опозиції Олександр Турчинов заявив, що влада перешкоджає «Батьківщині» розміщувати свою передвиборчу агітацію на рекламних щитах. За словами нардепа, Україні обіцяли європейський рівень виборів, чесних та демократичних. Але голосування ще не розпочалося, а протистояння вже загострилися.

Олександр Турчинов відзначив, що опозиційні сили не можуть розмістити свою рекламу, оскільки рекламні агентства, які укладають відповідні угоди з опозицією, починають отримувати погрози застосування репресій та закриття (йдеться про податкові перевірки, а також про демонтаж площ, які мають агентства для розміщення реклами).

У Києві з обіцяних 200 білбордів опозиція отримала тільки 36, але ця кількість продовжує зменшуватися.

Однак, за словами керівника штабу об’єднаної опозиції, політичні «проекти Банкової» можуть собі дозволити «величезні білборди: і горизонтальні, і вертикальні, і в повний зріст, і з боку, і з інших частин, і в нових костюмах, і нових піджаках».

Відповідно і сам народний депутат, і «Батьківщина» обурені такою поведінкою влади. Оскільки вважають це нерівними умовами виборчої кампанії, а тому опозиція налаштована повідомити ОБСЄ про перешкоди під час проведення передвиборчої агітації. 

 

Соціальний захист громадян