Міністерство внутрішніх справ України має намір обмежити доступ українців до інтернету

Інтернет

 

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало прийняття нормативної бази, яка дозволить обмежити доступ українців до інтернету.

Голова МВС Віталій Захарченко виступив перед Кабінетом Міністрів з ініціативою «відрегулювати» можливість доступу до інформації в інтернеті.

«На мой взгляд, и вообще, в интернете очень много различной информации, к которой часть населения, например подростки, вообще не должны иметь возможности доступа. Эти отношения (в интернете — ред.) не совсем, до конца, у нас четко отрегулированы законодательством», — заявив міністр.

Коментуючи інформацію про те, що дніпропетровські підривники користувалися інструкціями з інтернету, Захарченко зазначив, що в інтернеті багато інформації, до якої населення взагалі не повинно мати доступ.

«Мы уже выступили с такой инициативой — отрегулировать. Я могу, как министр внутренних дел, выходить с инициативой на Кабинет Министров, для того, чтобы принимать соответствующие решения через Кабинет Министров. Вот такие шаги мы сейчас и делаем», — сказав голова МВС. 

 

Соціальний захист громадян