Польські українці проти української диктатури

Прапор Польщі і України

 

У день відкриття Євро-2012 – 8 червня – українська громада Варшави організує в центрі міста просвітницьку акцію, спрямовану проти режиму Януковича в Україні.

Українська інтелігенція Варшави запланувала масовий захід на 8 червня. Письменники, науковці, музиканти, бізнесмени і студенти вирішили використати день відкриття Євро з користю. Саме на 8 червня запланований масових захід, спрямований на те, щоб привернути увагу європейської спільноти до проблем в Україні. Про це повідомляє поет Андрій Любка у соціальній мережі Facebook.

У повідомленні йдеться про те, що «в рамках акції футбольним вболівальникам будуть роздаватися листівки польською та англійською мовою з закликом не залишати Україну наодинці з диктатурою та злом. Закликом стосуватиметься європейців та європейських політиків, зокрема українці попросять їх бойкотувати українську владу, яка встановлює в країні авторитаризм, а натомість вболівати і підтримати Україну та український народ».

Початок акції запланований на 13:30 біля Королівського замку в Варшаві. Демонстранти спілкуватимуться з футбольними фанами з усього світу, розповідаючи їм про реалії режиму Януковича.

Відгукнуться футболомани на політичну акцію в розпал найбільшої футбольної події року чи ні, побачимо згодом.  

 

Соціальний захист громадян