Мітинг біля Верховної Ради

Мітинг

 

Плачте, рідні, за мову, плачте…

Представники спецзагону «Беркут» застосували сльозогінний газ до громадських діячів, які намагалися прорватися через огорожу до Верховної Ради.

Сьогодні під час чергового мітингу під Верховною Радою проти законопроекту про засади державної мовної політики відбулася сутичка між опозиціонерами та правоохоронцями. Причиною цього стала поведінка опозиції, яка почала кидати яйця і пляшки в захисників правопорядку. Тому представники спецзагону «Беркут» застосували сльозогінний газ до громадських діячів.

У результаті цієї сутички постраждали О.Турчинов, народні депутати Ю.Одарченко, С.Пашинський та О. Бригинець. Невдоволені опозиціонери вмовляють «беркутівців» не створювати провокацій, а головне – не заважати небайдужим до України людям боротися за свої права, зокрема, за право розмовляти рідною – українського – мовою.

Слід зауважити, що мітинг проходить під гаслом «Не буде мови – не буде Євро». Прикриватися Євро тепер вигідно і дієво. От і цього разу учасники мітингу погрожують влаштовувати протести під час чемпіонату Європи з футболу, який розпочинається 8 червня.

Чим завершаться сьогоднішні протести наразі невідомо. Однак зараз на розі вулиць Садова та Грушевського мітинг противників законопроекту Ківалова-Колісніченка продовжується. Крім цього, навпроти ВР на вулиці Грушевського продовжує свої протести і ПР. Загальна кількість мітингувальників складає 2500 осіб, а 20 автобусів правоохоронців готові захищати громадський порядок, розпилюючи сьозогінний газ усім невдоволеним, мовляв, плачте, рідні, за мову, плачте…

 

Соціальний захист громадян