В Україні заборонять пропаганду гомосексуалізму

 

Комітет з питань свободи слова та інформації рекомендує парламенту прийняти закон щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір та підсилення протидії пропаганді гомосексуалізму в Україні.

 На думку авторів законопроекту поширення гомосексуалізму складає загрозу національній безпеці, оскільки приводить до епідемії ВІЧ/СНІД, а також руйнує інститут сім'ї та може призвести до  демографічної кризи.

Для вирішення вказаних демографічних проблем необхідним є створення умов для спрямування державної політики на покращення морального здоров’я нації, в тому числі шляхом впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей та запобігання поширенню в засобах масової інформації проявів моральної розбещеності. 

Саме моральна розбещеність і так звана сексуальна свобода, які пропагуються в Україні, створюють загрозу для вищевказаних цінностей – здоров’я населення, інституту сім’ї, конституційних прав батьків, матерів, дітей, свободи слова та віросповідання, стабільної демографічної ситуації. 

Деякі засоби масової інформації, всупереч інтересам суспільства і держави, формують толерантне ставлення до таких явищ як стосунки сексуального характеру осіб однієї статі. Відомо, що будь-яка форма сексуальної розбещеності в суспільстві завжди призводить до масштабних проблем соціального, економічного та епідеміологічного характеру. 

Пропагуючи крайні форми сексуальної розпусти, українські ЗМІ створюють умови для поширення епідемії СНІДу в Україні. 

Щоб зупинити цей небезпечний процес, народні обранці пропонують встановити відповідні імперативні норми про заборону пропаганди гомосексуалізму в Україні та ввести відповідальність за їх порушення.