Євро в печінках

Асфальт

 

Поки влада Києва «готується» до Євро-2012, кияни лише страждають, адже нормально і вчасно влада нічого зробити не може.

До прикладу, проспект Бажана та прилегле до нього метро «Позняки» - тут реконструкція та так зване «покращення» триває вже, майже, три місяці, а користувачі київської підземки постійно змушені стояти в заторах у напрямку входу в підземний перехід.  

До речі, підземних торговців обіцяли прийняти, але тепер замість компактно обладнаних торгових точок, з’явилася купа бабусь та тітоньок з квітами, пиріжками та….. собаками, яких ті пригодували.

Та торговці - то ще півбіди, адже будівельники повсякчас перекривають то правий, то лівий вихід з метро обабіч проспекту, звідси і товкманина та півкілометрові пробки. Про сходи взагалі краще не згадувати, адже вони просто недобудовані або недбало, чи неправильно зроблені і люди похилого віку не можуть піднятися по таких височезних «драбинах» з купою будівельного сміття без сторонньої допомоги, яка досить-таки не часто з’являється.

Щодо реконструкції самого проспекту - то тут діло зайшло трохи далі і він поки що так-сяк нагадує євро-дорогу, але ремонт транспортної розв’язки над новою трасою триває уже біля 2 місяців: чи то бюджету не вистачає, чи то строки не визначені, але робітників я часто бачу за курінням, а в цей час дорога до такого великого житлового масиву, як «Позняки-2» просто перекрита. На прилеглих бічних шляхах покриття міняють зі швидкістю черепахи, потім його здирають і таким залишають.

Поки з білл- бордів нас запевнюють, що ми таки чекаємо на Євро, поки в метро оголошують станції двома мовами, ми чекаємо на закінчення всіх довготривалих поневірянь на дорогах та підземних переходах.

Єдиним покращенням, поки що, я бачу тільки оздоблення петунією стовпів - це дійсно милує око.

 

Соціальний захист громадян