Напередодні виборів до Верховної Ради влада встановлює нові стандарти життя

Янукович

 

Під час урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги Президент України Віктор Янукович розповів громадянам про нові соціальні ініціативи, направлені на підвищення рівня життя людей та відновлення справедливості.

Як заявив глава держави, долаючи виклики глобальної економічної кризи, влада продовжує піднімати стандарти і якість життя. Тому нові соціальні ініціативи впроваджені на відновлення справедливості. Цитуючи Януковича, прес-служба президента заявляє, що найголовнішим для влади є забезпечення достойного життя для людей пенсійного віку, створення нових робочих місць для молоді, а також охорона прав матері та дитини.

По-перше, за словами Януковича, необхідно забезпечити комплексне перетворення підходів до оплати праці і податків на соціальне страхування, який забезпечить введений владою раніше податок на багатство.

По-друге, президент відмітив необхідність максимальної доступності медицини та освіти, забезпечення адресної допомоги.
По-третє, за словами глави держави, необхідно створювати нові робочі місця і збільшувати зайнятість населення, щоб працездатні громадяни отримали можливість у повній мірі забезпечити свої потреби та потреби своєї сім’ї.

По-четверте, Янукович заявив, що, незважаючи на економічну кризу, буде вимагати від влади поступового збільшення заробітних плат працівникам бюджетної сфери, пенсій та виплат при народженні дитини. В контексті цього, він доручив уряду підготувати план поетапного підвищення допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми.

Чи справді в Україні підвищиться рівень життя населення, чи це лише балачки напередодні виборів до Верховної Ради? Адже цілком очевидним є той факт, що рейтинг правлячої партії суттєво знижується, довіра громадян до неї поступово падає. Отож, яким чином влада збирається повертати втрачену довіру? 

 

Соціальний захист громадян